סריקת וירוסים

  Group-4

  מהירות גלישה
  Group-3
  תמיכה מרחוק

  Group-2

  קריאת שירות
  Group-2-copy

CRM- תוכנה לניהול עסקים קטנים

הביתCRM- תוכנה לניהול עסקים קטנים

 

שליטה מלאה על כל מה שקורה בתוך העסק ומחוצה לו בקליק אחד ומכל מקום…. מהבית… בחו"ל.

נגמרו התירוצים – לא ידעתי, לא קבלתי את האינפורמציה בזמן, חשבתי שיש את הפריטים האלו במלאי.

 

 

ולא רק תירוצים, בעל עסק שרוצה להצליח חייב שליטה מלאה על כל מה שקורה בתוך העסק שלו: פעילות והישגי העובדים, ניהול מלאי, הפקת דוחות  ועל התקשורת מחוצה לעסק: קשרי לקוחות, ספקים, פגישות.

 

לכל אלה ועוד נועדה תוכנת CRM לעסקים קטנים ובינוניים.

למעשה, תחת שלוש האותיות CRM  מחכה לך עולם חדש של ניהול עסק.

יעיל יותר, שקוף יותר, תחת שליטה מלאה שלך תוך חיסכון בזמן ובאמצעים. הנה:

לקוחות–  מחזקים את הקשר! בקליק אחד ניתן לקבל תמונה מלאה ועדכנית של התקשורת בינך לבין לקוחותיך, אל מי נשלחה הצעת מחיר, מי השאיר לך הודעה, אל מי חשוב לחזור, מרמת יום ההולדת ועד לרמת התשלום השנתי.

 

ספקים – במקום מדפים עמוסי קלסרים, כל המידע  הרלוונטי בנושא ספקי העסק נגיש, מפרטי ההתקשרות ועד לעדכון עליית מחיר וחידוש חוזה עבודה.

 

כדאיות –  רוצה לדעת כמה העובד שלך שווה לך? למערכת יכולות ניתוח סטטיסטיות של תפוקה אל מול הוצאות עבור כל עובד והיא מספקת נתונים לגבי רווחיותו מבדיקה יום יומית ועד לכדאיותו החודשית והשנתית.

 

יעילות – המערכת  מייעלת את העבודה וחוסכת פתיחת המוני גיליונות אקסל עבור כל פרט בעסק, בעזרת הזנה מרוכזת של כל הנתונים.

 

דוחות– שקיפות כבר אמרנו?, לכל פונקציה ניתן להנפיק דו"ח, החל משעות עבודה וכלה בדוחות להנהלת החשבונות ודוחות שנתיים מרוכזים.

להצגת איכויות  CRM תוכנה לניהול עסקים קטניםאנחנו מזמינים אותך לפגישת היכרות ללא עלות ניתן גם להתקשר אלינו בכל עת

1-599-599-509

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך.

עסקים המעסיקים עובדים מהבית- רחוק מהעין קרוב למסך

 

הביטחון שבכל רגע נתון ניתן לדעת מה עושה העובד שלך, גם אם הוא אינו במשרד הינו היתרון הגדול של תוכנת CRM לניהול עסקים קטנים. רבים מהעסקים היום  פונים אל השוק הבינלאומי ומחויבים למענה ללקוחותיהם מעבר לשעות המשרד הרגילות או נדרשים לעובדים ניידים שיתנו מענה ברחבי הארץ. העסקת עובד מהבית חוסכת את העלויות הכרוכות במשרד מצד אחד אך מצריכה מהצד השני פתרון תקשורתי עם העובד שלך בזמן אמת וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. תוכנת CRM לניהול עסקים קטנים עובדת על פי עיקרון השקיפות, כך היא גם פותחת בפני העובד את היכולת לעקוב אחרי ההישגים שלו, לעדכן את קצב ההתקדמות שלו ולהתריע על שינויים, וגם נותנת לך שליטה מלאה על כל נתוני העסק לאורך היום, היכולת לעדכן משימות, לעקוב אחרי הפעילות היומית , להעביר מטלות בין עובד לעובד בהתאם לצרכי המערכת  מאפשרת לך לקחת את ההחלטות הטובות ביותר בהתאם לתמונה השלמה.

דינאמיות היא שם המשחק

לפעמים יש הפתעות בחיים, לא הכל ניתן לתכנן מראש. לו"ז ליום עבודה יכול להשתנות באופן בלתי צפוי, ביטולים, קריאה דחופה, לקוח חדש אלה רק חלק מהשינויים המרכיבים את יומו של עסק. במקרים כאלו  מערכת גמישה ורספונסיבית הינה יתרון משמעותי. אנחנו מציעים תוכנת CRM  בענן  המכילה את האופציה לשנות ולעדכן בה את הנתונים תוך כדי תנועה, מאפשרת זמינות ומבטיחה לך שהמידע העסקי היקר מאובטח ומגובה מכל מקום. ייחודיות זו משפיעה באופן ישיר על היכולת שלך לתת שירות טוב ומענה מהיר ללקוחות שלך. בנוסף היכולת להזין מידע בהתאם לנתונים משתנים נותנת לך את האפשרות לקחת החלטות מגובות ומדויקות למצב בשטח. מערכת מסתגלת חוסכת לך ניסוי וטעיה יקרים ומייעלת את זמן התגובה שלך.