סריקת וירוסים

  Group-4

  מהירות גלישה
  Group-3
  תמיכה מרחוק

  Group-2

  קריאת שירות
  Group-2-copy

שירותי מחשוב למוסדות עמותות וארגונים

הביתשירותי מחשוב למוסדות עמותות וארגונים

שירותי טכנאי מחשבים למוסדות

לא כל טכנאי יכול לתת שירות ראוי למוסדות חינוך בפרט.

יש הבדל עצום בין לתת שירות לאנשים פרטיים לבין שרות מחשוב  מוסדות חינוך, עמותות וארגונים שיש בהם רשתות מחשבים וריבוי תחנות עבודה. כאן צריך הרבה יותר יכולת וניסיון, ידע רחב במערכות מחשבים ורשתות, ויכולת לתת מענה שירות מהיר. המוסד שלך לא יכול לחכות עד שטכנאי המחשבים יתפנה. רק חברה שכל עיסוקה הוא שירותי טכנאי מחשבים לתחזוקה ותמיכה למוסדות חינוך יכולה לתת לך את השירות האופטימלי. אגב, שירות זה לא רק תיקון תקלות, זה בעיקר תחזוקה שוטפת כדי שלא תהיינה תקלות. ויש עוד כמה יתרונות חשובים:

לפגישת היכרות, לקבלת הצעת מחיר או להזמנת

שירותי מחשוב למוסדות אנחנו מזמינים אותך

להתקשר אלינו בכל עת  1-599-599-509

תוך 24 שעותאנחנו אצלך תוך 24 שעות מקריאה וברוב המקרים אפילו לפני

מוסדות חינוך ואירגונים – זו ההתמחות שלנו וזה היתרון שלך כי שירות למחשבים במוסדות חינוך ועמותות שונה בתכלית השינוי משירות או תיקון תקלות למחשב פרטי בבית

זמינות גבוהה – זה שם המשחק בעיקר בשירותי טכנאי מחשבים לעסקים ומוסדות

רשתות מחשוב – כאן יש מקום רק למקצוענים. ועם כל הצניעות, והרצינות, זה אנחנו.

תמיכה ON-LINE – אין אצלנו גומרים הולכים. ממשיכים ללוות אתכם גם בשליטה מרחוק לכל ענין, וצורך ובכל עת.

לפגישת היכרות, לקבלת הצעת מחיר או להזמנת

שירותי מחשוב למוסדות אנחנו מזמינים אותך

להתקשר אלינו בכל עת  1-599-599-509

שירותי טכנאי מחשבים לתחזוקה ותמיכה לעסקים ומוסדות חינוך מה כל כך מיוחד בזה?

 

מרבית הבעיות המאפיינות מוסדות חינוך, עמותות וארגונים המחזיקים רשת מחשבים וריבוי תחנות עבודה הן: נזק לציוד או תקלות חוזרות, קשת רחבה של חומרות וריבוי תוכנות בשימוש, כל אחת אמורה להתאים לצורך ייחודי של הארגון או מחלקות בתוכו. (דגש על אמורה להתאים…)

לכן, הנקודה החשובה במיוחד היא דווקא תחזוקה ובמיוחד, תחזוקה המתבצעת על ידי טכנאי מחשבים המכיר את הצרכים של האירגון, מבין איזה פתרונות נדרשים ויודע לתחזק מערכת מחשוב יציבה ולא לכבות שרפות. אלה התכונות עליהן אנחנו שמים דגש, זהו תחום ההתמחות שלנו, ויש לנו את כל הכלים וכוח האדם המיומן והמנוסה שדואג לתפקוד שוטף ויעיל של מערך המחשבים בארגון.

זה לא רק הטכנאי המקצועי אלא גם מי שעומד מאחוריו

ומי שעומד מאחורי הטכנאים שלנו זו חברה שכל התמחותה במתן שירות מחשבים לעסקים גדולים ולמוסדות חינוך ועמותות. אנחנו לומדים להכיר את המחשבים בעסק שלך, את מבנה הרשת וגם, כן, גם את התנהלות העסק והצרכים השוטפים שלו. כך באפשרותנו לבנות לכל בית עסק את מערך השירות המתאים ביותר, ולשפר את התנהלות המחשבים והקישורים ביניהם בצורה היעילה ביותר לעסק והנוחה ביותר לעובדים.

ואם יורשה לנו לסיים בטיפ קטן אך חשוב:

תהיה חברת שירות המחשבים שתיבחר כדי לקבל שירות… חשוב להבין שכאן לניסיון, למקצועיות ולהבנה המעמיקה בתחום יש חשיבות מכרעת. אסור לתת לאף אחד ללמוד להתגלח על הזקן שלך.