סריקת וירוסים

  Group-4

  מהירות גלישה
  Group-3
  תמיכה מרחוק

  Group-2

  קריאת שירות
  Group-2-copy

שירותי החברה

הביתשירותי החברה

 

שרותי מחשוב חכמים וחסכוניים

גם חוסכים בעלויות גם משדרגים בחוכמה וגם שומרים על הסביבה.

 

וזה כל היופי שבדבר! שירותי מחשוב חכמים וחסכוניים זה לא רק תוכנות מתקדמות זה לא רק שרתים בענן, אבטחה, גיבויים או יכולת שחזור נתונים אלא גם חדרי ישיבות חכמים ואפילו חיסכון בחומרה. לא להאמין אבל לשם עולם המחשבים מתכוונן, ועל הדרך התרומה "הירוקה" הקטנה אך הכל כך חשובה. אנחנו מתמחים בשירותי מחשוב חכמים וחסכוניים ממוקדים בתוכן ושרתים חזקים יותר במקום ברכישת עוד ציוד ועוד תוכנה ועוד חומרה.

 

 

 

 

רוצה לדעת עוד על מעבר לשרותי מחשוב חכמים וחסכוניים, אנחנו מזמינים אותך לפגישת היכרות ללא עלות ניתן גם להתקשר אלינו בכל עת

1-599-599-509

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך.

 

מרזים ונהנים– מעבר לתחנות עבודה רזות מאפשר חיסכון בהוצאות מיותרות על ציוד נוסף ואף מפנה מקום בעמדות העבודה.

תחזוקה מינימלית – פחות ציוד = פחות תקלות חומרה, פחות תחזוקה פחות בלאי ומכן נובע גם צמצום משמעותי בהוצאות העסק.

צמיחה עסקית –  פתרונות תוכנה חכמים מותאמים לגדול איתך ותומכים באופן מתמיד בהתרחבות עסקית בקלות ובפשטות.

שירות מעולה – פועל יוצא של התייעלות טכנולוגית שכזו הינו גםקפיצת מדרגה באיכות, מהירות וזמינות השירות ללקוחותיך.

טכנולוגיה ירוקה היא הדבר הבא בעולם המחשוב שנשען על התפיסה החדשה: less is more!!! הכל, מתוך מטרה לקדם טכנולוגיות ידידותיות לסביבה. משמע מציאת פתרונות חכמים לחיסכון במשאבים מזהמי סביבה כמו צריכת חשמל והפחתה של ייצור פסולת אלקטרונית. וכידוע – פחות חשמל + פחות רכיבים אלקטרוניים = פחות עלויות ופחות הוצאות:

 

 

שרותי מחשוב חכמים וחסכוניים למוסדות  בתי ספר

אולי המילים התייעלות טכנולוגית נשמעות כמו סיסמה אחת מיני רבות אבל בפועל המשמעות היא: הזדמנות ליצור לתלמידים – בכל המוסדות והגילאים –  חוויה לימודית מהנה ומשפרת תוצאות והישגים.

כך למשל, שרותי מחשוב חכמים – המותאמים לבתי ספר ולמוסדות השכלה – הופכים כיתות צפופות ועמוסות למתחם לימודי מרווח בו לכל תלמיד יש מסך משלו. כל יחידות הלימוד האישיות יושבות על תשתית רשתות תקשורת מורחבות ושרתים בעלי נפח איחסון גבוה. רשתות תקשורת אלו תומכת בקלות במספר רב של עמדות לימוד ומאפשרות שימוש במקביל של מגוון ישומים פעילים. מדהים, אבל מנוהל ע"י תוכנה.

אמרנו חיסכון והתייעלות? הנה הדוגמא:

MultiPoint Server מבית מיקרוסופט הינה תוכנה חכמה המאפשרת חיבור של כל התחנות ברשתות תקשורת למחשב בודד. התוכנה מגיעה כמובן עם כלים פשוטים לתפעול לשליטה בכל הכיתה. כן, העולם בכלל ומוסדות לימוד בפרט עוברים לעבודה נוחה, קלה, יעילה ואפילו מהנה.

 

נותנים לך את הכלים לנהל

אל דאגה, ההגה בידיים שלך. אנחנו אחראיים לתת לך את התמיכה המלאה וההדרכה הטובה ביותר על מנת להוביל את העסק שלך באופן יעיל ומדוייק.ההדרכה כוללת לימוד שימוש ותפעול קל וידידותי בכל הפונקציות במערכת כולל אבטחה,גיבויים,שחזורנתונים וכו' בהתאם לצרכים העסקיים שלך.