סריקת וירוסים

  Group-4

  מהירות גלישה
  Group-3
  תמיכה מרחוק

  Group-2

  קריאת שירות
  Group-2-copy

פרופיל החברה

הביתפרופיל החברה

שרותי מחשוב לעסקים ולמוסדות חינוך, ארגונים ועמותות 

מוכר לך המשפט: "לא מחליפים סוסים מנצחים"?

זו הסיבה כנראה מדוע לקוחות מהמגזרים האלה שהזמינו מאיתנו שירותי מחשוב פעם אחת, אינם מוכנים להחליף אותנו וממשיכים את ההתקשרות למשך שנים ארוכות וליהנות ממגוון השירותים שאנחנו מציעים.

שרותי מחשוב למוסדות חינוך עסקים וארגונים תוך דגש על:

–    ניהול תמיכה ויעוץ למערך המחשוב לעסקים, מוסדות חינוך וארגונים 

–   פתרונות מחשוב מתקדמים ושירותי מחשוב בענן

–   הקמת מערך המחשוב 

שירותי מחשוב לעסקים ולמוסדות

כל מה שבית ספר, עמותה , או בית עסק זקוקים לו. משדרוג מערכת קיימת ועד לבניית תשתית מחשוב חדשה. יצירת מערכת יציבה ואופטימלית בשילוב תחזוק ותמיכה לכל האורך.

 

שירותי מחשוב ענן

חיסכון אדיר בהוצאות תחזוקה וחומרה באמצעות מעבר לעבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק.  הדרך להשיג התייעלות ונוחות מקסימלית בגישה אל המידע בעסק מכל מקום בעולם.

 

ניהול תמיכה ויעוץ למערך המחשוב לעסקים ומוסדות חינוך

מקרוב או מרחוק, מלווים אותך בכל שאלה או תקלה שעולה. צוות מקצועי שכל מטרתו היא לתת לך מהידע והנסיון שלו על מנת לייצר מערכת שפועלת באופן יציב ועקבי. פשוט להיות בידיים טובות

לפגישת היכרות, לקבלת הצעת מחיר או להזמנת שירותי מחשוב לעסק אנחנו

מזמינים אותך להתקשר אלינו בכל עת

1-599-599-509

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך

התמקדות – זה ההבדל הגדול!

 

אם היינו כותבים כאן  – מקצוענות, ניסיון, אמינות, שירות מקיף ומלא… – בעצם לא היינו מוסיפים לך אפילו טיפת מידע מדוע ההתקשרות איתנו כדאית לך. ובודאי שלא היינו שונים מכל ספק שירותי מחשוב אחר. במקום בחרנו את המילה – התמקדות:

 

כשפתחנו את העסק ב-1987 החלטנו להתמקד בעיקר בתחום של שירות מחשוב לעסקים ומוסדות חינוך. וכך כל כולנו מנווטים, ממוקדים ובעלי נסיון שאין לנותני שירותי מחשוב שפועלים בכמה מגזרים במקביל. כאן, חיוני להבין את מאפייני העסק, ערוצי התנהלות ואת הצרכים הייחודיים של כל מוסד חינוך וארגון.

כל אלה הם הבסיס לבחירת התוכנות, החומרות, מבנה הרשת ומערך התחזוקה. הכל במטרה שהארגון או מוסד החינוך יוכלו לנצל את מערך המחשבים שלהם במינימום השקעה ובמקסימום תפוקה. וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים.