סריקת וירוסים

  Group-4

  מהירות גלישה
  Group-3
  תמיכה מרחוק

  Group-2

  קריאת שירות
  Group-2-copy

מיקור חוץ

הביתמיקור חוץ

 

מיקור חוץ לתחזוקה ותמיכה לעסקים ומוסדות

מינימום הוצאות מקסימום תוצאות.

 

איך שלא מסתכלים על זה, בסופו של דבר, בתחומי שירות שאינם התמחות הארגון, גופים גדולים ומוסדות מעדיפים מיקור חוץ. גם אם יש בארגון קצין רכב, עדיין, צריך מוסך שיתקן את כלי הרכב (גם ליסינג זה אאוטסורסינג).

אותו הגיון עובד כשמדובר ברשת המחשבים בארגון ובמיקור חוץ לתחזוקה ותמיכה לעסקים ומוסדות. אם הבדל אחד קטן. מכונית אפשר להחליף, לשכור עד שהתקלה תתוקן. ברשת מחשבים, תקלה יכולה להשבית ארגון מפעילות. ויש עוד כמה יתרונות לשירותי מחשוב באאוטסורסינג:

איך אנחנו עושים את זה? באפשרותך להקדיש לעניין עוד דקה או שתיים ולהמשיך לקרוא, או להתקשר אלינו ואנחנו נבוא, נציג את עצמנו, את היכולות, נשיב לכל שאלה. הכל, ללא כל עלות וללא כל התחייבות מצדך אלינו. אפשר להתקשר אלינו בכל עת

1-599-599-509

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך

 

את כל אלה ועוד אנחנו עושים בשבילך בערוץ מיקור חוץ לתחזוקה ותמיכה לעסקים ,מוסדות חינוך ועמותות, ייעוץ ומתן פתרונות לבעיות מחשוב… ובסופו של יום אומרים לך תודה רבה שבחרת בנו.

כדי שנוכל להמחיש לך את יתרונות ערוץ מיקור חוץ לתחזוקה ותמיכה לעסקים ולמוסדות שאנחנו מספקים אפשר להתקשר אלינו בכל עת

1-599-599-509

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך.

אז איך אנחנו עושים את זה?

 

 

לומדים את המערכת עד הבורג האחרון – בראש ובראשונה לומדים את צרכי העסק ואת מערכת המחשבים הקיימת. מאתרים את ה"בטן הרכה" את נקודות החולשה כמו גם את הדברים החיוביים. שלב זה נעשה בשיתוף איתך כדי להבין ממקור ראשון את העובדות, את הצורך ואת הדרישות. על בסיס כל אלה אנחנו מתכננים את מערך המחשוב מתוך מטרה לנצל עד למקסימום את הקיים, אם כי, לעיתים – "הקיים" אינו

יכול לשאת על כתפיו את מגמות ההתפתחות של העסק ויש לשדרגו.

 

פתרונות יעילים ביותר שעולים פחותהבטחנו בכותרת מקסימום תוצאות מינימום הוצאות וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. מגבשים את דרכי הפעולה היעילות והמשתלמות ביותרהן ברמת הציוד והן ברמת פתרונות המחשוב. כל אלה נעשים תוך שיתוף פעולה הדוק עם חברות התוכנה והספקים הטובים ביותר בתחום.

 

אנחנו לא מחכים לתקלות – כדי שרשת המחשבים תהיה תקינה, יעילה ומתפקדת כמכונה משומנת היטב, צוות אנשי השירות המקצועי שלנו שתכנן ושידרג ממשיך בתחזוקה שוטפת, בדיקות חודשיות, ביקורת תקינות קבועה וקפדנית ושדרוג על פי הצורך. שדרוג לא נעשה ללא הצפת היתרונות מולך וקבלת אישור מלא ממך. אגב,

אנחנו מחזיקים רק אנשי מקצוע שכל התמחותם היא ייעוץומתןפתרונותלבעיות

מחשובלמוסדות, ארגונים ועסקים גדולים.

 

מיקור חוץ – חיסכון כספי משמעותי

אחד מעמודי התווך של מיקור חוץ לתחזוקה ותמיכה לעסקים מוסדות חינוך ועמותות הוא החיסכון הכספי שבו. הרי כבר סיכמנו שטכנאי מחשבים רגיל אינו יכול להעניק את השירות הרמה המקצועית הגבוהה שנדרשת. גם לגבי היתרונות והחסרונות של איש IT כשכיר כבר ברור שערוץ האאוטסורסינג יעיל יותר וזול יותר. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם תוכנית השירות השנתי במסגרתו:  כל מערך המחשבים זוכה לטיפול היסודי והמשתלם ביותר. אנחנו מצמידים אליכם טכנאי קבוע: